KLİMA SERVİSİ

0212 881 2 555

BİOFİLTRE

Biofiltre çevre dostu yenilikçi bir sistemle geliştirilmiştir. Filtresiyle havadaki bütün toz, bakteri, mantar ve mikropları yakalar. Geleneksel klimalardan farklı olarak bakterilerin hücre çeperlerini eriterek yeniden ortam havasına karışma riskini ortadan kaldırır.

İYONİZER

Indesit klimalar negatif iyonlarla havayı zenginleştirir ve elektrostatik yükten arındırır. Böylece iyonize edilmiş hava, stresinizi azaltarak bağışıklık sisteminizi güçlendirir. İyonizer özelliği havadaki toz, duman ve polenleri yok ederek kötü kokulardan arındırır. Ortama verdiği negatif iyonlar, oksijen oranını arttırdığı için bir şelalenin çevresindeki havayı soluduğunuz hissini vererek kaslarınızın gevşemesini sağlar.

SOĞUK KATALİZÖR FİLTRE

Soğuk katalizör filtre, sağlığımızı olumsuz etkileyebilecek zararlı kimyasallar ile organik gaz ve kokuları yakalayıp parçalar, ortamı temizler.

INVERTER TEKNOLOJİ

Inverter motor teknolojisi, kompresörün devrini ihtiuaca göre otomatik olarak düzenleyerek enerjiyi doğru şekilde kullanan ve gereksiz enerji tüketimini engelleyen gelişmiş bir teknolojidir.

EKOLOJİK R134A GAZI

Bütün modellerde, ozon tabakasına zarar vermeyen ekolojik R134A gazı kullanılmıştır.

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

Indesit klimalar hem ısıtmada hem de soğutmadan A++ enerji verimliliğine sahiptir.